Medarbetare

Konferensbokningen
bokning@stoccc.se
08-506 166 50

Ledning
Carin Sjöberg, VD
carin.sjoberg@stoccc.se

Ekonomi
Jan Troye, Ekonomichef
08-506 16 605
jan.troye@stoccc.se

Försäljning
Anders Törnroth, Försäljningschef
08-506 166 59
anders.tornroth@stoccc.se

Marknad & Information
Anna-Karin Sellén Lövstedt, Marknads- och Informationschef
08-506 16 602
anna-karin.lovstedt@stoccc.se

Fastighet och Säkerhet
Jonas Alfredsson, Ansvarig Fastighet och Säkerhet
08-506 16 606
jonas.alfredsson@stoccc.se

IT
Jonas Alfredsson, IT-ansvarig
08-506 16 606
jonas.alfredsson@stoccc.se

Food&Beverage
Peter Hales, Food&Beverage Manager
08-506 16 6
70
peter.hales@stoccc.se

Konferens
Katarina Liljegren Swahn, Operativ chef Konferensdrift
08-506 16 620
katarina.liljegren-swahn@stoccc.se

Projektledning
Jane Mazanti, Projektledarchef
08-506 16 635
jane.mazanti@stoccc.se

Sophie Krumlinde, Projektledare
08-506 16 637
sophie.krumlinde@stoccc.se

Pernilla Magnusson, Projektledare
08-506 16 639
pernilla.magnusson@stoccc.se

Marie Karlsson, Projektledare
08-506 16 681
marie.karlsson@stoccc.se