Medarbetare

Konferensbokningen
bokning@stoccc.se
08-506 166 50

Ledning
Monika Malmén, VD
08-506 16 601
073-773 6601
monika.malmen@stoccc.se

Ekonomi
Jan Troye, Ekonomichef
08-506 16 605
jan.troye@stoccc.se

Försäljning
Anders Törnroth, Försäljningschef
08-506 166 59
anders.tornroth@stoccc.se

Marknad & Information
Anna-Karin Sellén Lövstedt, Marknads- och Informationschef
08-506 16 602
073-773 6602
anna-karin.lovstedt@stoccc.se

Food & Beverage
Rey Quinn, Food & Beverage Manager
08-506 16 672
073-773 6672
rey.quinn@stoccc.se

Fastighet och Säkerhet
Jonas Alfredsson, Ansvarig Fastighet och Säkerhet
08-506 16 606
073-773 6606
jonas.alfredsson@stoccc.se

IT
Jonas Alfredsson, IT-ansvarig
08-506 16 606
073-773 66 06
jonas.alfredsson@stoccc.se

Konferens
Katarina Liljegren Swahn, Operativ chef Konferensdrift
08-506 16 620
073-773 6620
katarina.liljegren-swahn@stoccc.se

Projektledning
Jane Mazanti, Projektledarchef
08-506 16 635
073-773 6635
jane.mazanti@stoccc.se

Sophie Krumlinde, Projektledare
08-506 16 637
073-773 6637
sophie.krumlinde@stoccc.se

Pernilla Magnusson, Projektledare
08-506 16 639
073-773 6639
pernilla.magnusson@stoccc.se

Marie Karlsson, Projektledare
08-506 16 681
073-773 6681
marie.karlsson@stoccc.se